LRRP

Airsoftgun

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-11-08 00:49:46

ajgorphoto

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 4
Punktów :   

Prośba/zapytanie/oferta

Witam,
mam dla was ofertę mam nadzieje, że po części ciekawą. Jestem początkującym fotografem i kompletuje swoje portfolio, chciałbym zaproponować Waszej grupie coś ala sesję zdjęciową. Ja będę miał fotki a Wy ciekawe materiały na stronę internetową. Jeśli jesteście zainteresowani proszę o kontakt.

Najlepiej jak najszybciej.

Kontakt:
email kesigor@gmail.com
gg 5091070
tel 604473784

Pozdr Igor

Offline

#2 2009-11-08 03:12:24

Mikunda

Wszechmocny

7548411
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 502
Punktów :   
WWW

Re: Prośba/zapytanie/oferta

myślę, że większość się zgodzi, poczekaj jeszcze na wypowiedź innych ale chyba nie będzie dużego problemu...


Fabricati diem PVNK!

Offline

#3 2009-11-08 09:50:35

 SeBa

LRRP

9948843
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 746
Punktów :   
WWW

Re: Prośba/zapytanie/oferta

no mi się pomysł podoba w sumie szkoda że dopiero teraz się odezwałeś na ostatniej strzelance narobiłbyś dużo dobrych zdjęć


Pierwszy dzień w dżungli. Prawie jak wakacje - bagno, komary, malaria, błoto,
Vietnamscy snajperzy na każdym drzewie... tak, zdecydowanie jak wakacje.

Offline

#4 2009-11-08 12:26:16

ajgorphoto

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 4
Punktów :   

Re: Prośba/zapytanie/oferta

No szkoda szkoda, ostatnio poprostu byłem poza terenami lubuskiego.

Dajcie znać kiedy zbieracie się następnym razem.

Pozdr Igor

Offline

#5 2009-11-08 13:35:00

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: Prośba/zapytanie/oferta

Yea fotograf Joker ze "stras and stripes" Będziemy sławni

@ajgorphoto mógłbys napisać coś więcej o sobie (może być na PW jak wolisz) ile masz lat, skąd jesteś, + trochę tła czyli np skąd pomysł na naszą ekipę i na nasze fotki

Ja jestem za, trzeba by było zrobić jakiś wypad, tylko kiedy nam pasi? Bo mi tak szybko to nie za bardzo Cały czas w robocie siedze


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

#6 2009-11-09 15:52:13

ajgorphoto

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 4
Punktów :   

Re: Prośba/zapytanie/oferta

Dobra zacznę więc od pomysłu, jako że większość dzisiejszych początkujących fotografów robi oklepane zdjęcia portretowe albo makro ja postanowiłem wzbogacić swoje portfolio o coś ciekawszego i dynamicznego, wybór padł na Waszą grupę ze względu na to że znam Was z WMASG, gdzie spędziłem dużo czasu również zajmując się ASG (kiedy to było).

Jeśli chodzi o same zdjęcia to chciałbym porobić i fotki w budynkach (może jakiś PGR?) jak i w terenie (zdaje się na Waszą opinię), wolałbym żeby robić fotki bez strzelania (kulka w obiektyw=stłuczone szkło), ale z drugiej strony nie ustawiane i pozowane.

Zdjęcia najlepiej w pełnym wyposażeniu.

Nie wiem czy macie w zespole medyka, jeśli tak to będę podwójnie szczęśliwy, bo będą z nim ciekawe ujęcia.

Jeśli macie w grupie snajpera to również będzie atut.

Co do terenu nie mam specjalnych wymagań więc całkowicie zdaje się na Was. Ew. jeśli macie jakieś propozycje to piszcie i wtedy wybierzemy coś wspólnymi siłami.

Zdjęcia będą wykorzystane jedynie jako zdjęcia do portfolio, jeśli będę chciał je wysłać na jakiś konkurs jeśli takowy się napatoczy to na pewno skonsultuje to z grupą.

Mam nadzieje, że i dla mnie i dla Was będzie to dobra zabawa, która przyniesie dobre efekty, jestem amatorem więc nie spodziewajcie się zwariowanego artysty.

Jeśli chodzi o same fotki to ze wszystkich wybiorę te najciekawsze, trochę obrobię przesegreguje i wyśle wszystko mailem, w prawym dolnym rogu umieszczam swój mały podpis, jeśli podeślecie mi swoje logo/logotyp to umieszczę je w lewym.

Termin - wiem, że ciężko się zebrać Wszystkim w jeden dzień  ale zależy mi żeby zrobić to jak najszybciej, ja jestem wolny do poniedziałku, później już jest trochę gorzej - pochodzę z Nowej Soli ale studiuje w Poznaniu. Wiem, że środa to święto i nie każdy chce wtedy jechać w las ale było by fajnie jeśli dacie rade się zebrać jeśli nie czekam na Wasze propozycje.

Jeśli będe miał jeszcze jakieś wskazówki to dam znać.

Pozdrawiam Igor

Offline

#7 2009-11-09 21:27:19

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: Prośba/zapytanie/oferta

ajgorphoto napisał:

Jeśli chodzi o same zdjęcia to chciałbym porobić i fotki w budynkach (może jakiś PGR?)

Hm, Vietnam nie za fajnie wygląda w ruinach, chyba że będziemy udawać bitwę i zdobywanie Hue, ale to już trzeba wyobraźni i talentu żeby z PGRów zrobić Hue ;)

ajgorphoto napisał:

jak i w terenie (zdaje się na Waszą opinię), wolałbym żeby robić fotki bez strzelania (kulka w obiektyw=stłuczone szkło), ale z drugiej strony nie ustawiane i pozowane.

ajgorphoto napisał:

Co do terenu nie mam specjalnych wymagań więc całkowicie zdaje się na Was

Najlepsza opcja to jakiś mini zwiad w kierunku Odry. Krzaki, robale, moskity, mokro, wilgotno, męczący teren. W takich klimatach czujemy się najlepiej :D

ajgorphoto napisał:

Zdjęcia najlepiej w pełnym wyposażeniu.

Oczywiście, innej opcji nie ma

ajgorphoto napisał:

Nie wiem czy macie w zespole medyka, jeśli tak to będę podwójnie szczęśliwy, bo będą z nim ciekawe ujęcia.

Tak mamy, Scott będzie zachwycony ;)

ajgorphoto napisał:

Jeśli macie w grupie snajpera to również będzie atut.

Tak mamy, tylko że aktualnie przebywa na kursie snajperskim i z nim to będzie trudno


ajgorphoto napisał:

Mam nadzieje, że i dla mnie i dla Was będzie to dobra zabawa, która przyniesie dobre efekty, jestem amatorem więc nie spodziewajcie się zwariowanego artysty.

Spoko, najlepiej by było zrobić LARPa z postacią fotografa. Tak to by było coś :)

ajgorphoto napisał:

Jeśli chodzi o same fotki to ze wszystkich wybiorę te najciekawsze, trochę obrobię przesegreguje i wyśle wszystko mailem, w prawym dolnym rogu umieszczam swój mały podpis, jeśli podeślecie mi swoje logo/logotyp to umieszczę je w lewym.

W sumie nie było by źle, zawsze to jakiś ślad grupy

ajgorphoto napisał:

Termin - wiem, że ciężko się zebrać Wszystkim w jeden dzień  ale zależy mi żeby zrobić to jak najszybciej, ja jestem wolny do poniedziałku, później już jest trochę gorzej - pochodzę z Nowej Soli ale studiuje w Poznaniu. Wiem, że środa to święto i nie każdy chce wtedy jechać w las ale było by fajnie jeśli dacie rade się zebrać jeśli nie czekam na Wasze propozycje.

To jest największy nasz ból. Nie wiem kiedy da się zgrać większą ekipę :( Prawie większość pracuje, i z wolnym to nie tak łatwo. Za późno mówisz bo na środę część z nas ma już inne plany. Ale postaramy się coś tam wymysleć, przy okazji poćwiczyć patrolowanie, prawda chłopaki??

ajgorphoto napisał:

Jeśli będe miał jeszcze jakieś wskazówki to dam znać.

będziemy wdzięczni

ajgorphoto napisał:

Pozdrawiam Igor

Pozdrawiam Rudy


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

#8 2009-11-09 22:09:35

 SeBa

LRRP

9948843
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 746
Punktów :   
WWW

Re: Prośba/zapytanie/oferta

zapomniałeś wspomnieć o CB i prick'u


Pierwszy dzień w dżungli. Prawie jak wakacje - bagno, komary, malaria, błoto,
Vietnamscy snajperzy na każdym drzewie... tak, zdecydowanie jak wakacje.

Offline

#9 2009-11-09 22:13:38

 SeBaS

LRRP

5597219
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-11-14
Posty: 66
Punktów :   

Re: Prośba/zapytanie/oferta

A kto by tam o tobie pamiętał


"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"

Offline

#10 2009-11-09 23:30:20

 SeBa

LRRP

9948843
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 746
Punktów :   
WWW

Re: Prośba/zapytanie/oferta

no w sumie...to tylko o takich ofiarach losu jak Ty się pamięta


Pierwszy dzień w dżungli. Prawie jak wakacje - bagno, komary, malaria, błoto,
Vietnamscy snajperzy na każdym drzewie... tak, zdecydowanie jak wakacje.

Offline

#11 2009-11-10 00:09:43

Mikunda

Wszechmocny

7548411
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 502
Punktów :   
WWW

Re: Prośba/zapytanie/oferta

Co do LARPa to chyba fotograf nie porwie się na 30km spacer proponuję trochę zdjęć w SZOPowym/OZONOwym lesie, okopy, zarośla. Szkoda, że to nie lato, teren wtedy dużo atrakcyjniej wygląda.

Mi termin najbliższy pasuje po piątku dopiero.

CB, bo ty nie człowiek, ty radiooperator, człowiek nie obsłużył by tak skomplikowanej aparatury. Co za tym idzie jesteś elementem wyposażenia

Igor, na twoim miejscu jeśli chcesz mieć dobre zdjęcia nie śpieszył bym się bardzo, poczekaj aż uda nam się zebrać całym teamem, Medyk (Scott), Radiooperator(CB), KM(Smith), może nasz Snajper(8Ball) też się przyczłapie, do tego jeszcze nasz dowódca (Travis), i dwóch skryto-obczajaczy szpice (Ja(Token) i Lenon). wtedy klimat naprawdę będzie przedni, bo jeśli przyjdą 2 osoby to nie wróżę dobrej sesji. Poza tym dłuższy czas da nam możliwość przygotowania pirotechniki do tła

BTW. Czym robisz zdjęcia ;>?


Fabricati diem PVNK!

Offline

#12 2009-11-10 08:15:59

ajgorphoto

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 4
Punktów :   

Re: Prośba/zapytanie/oferta

Dla mnie oczywiście najważniejsza jest powodzenie sesji a nie termin z tym że później może być cieżko z czasem a wiadomo, że im pózniej tym zimniej a im zimniej tym slabiej ze sprzetem foto. Dlatego mialem nadzieje, że może wszystkim bedzie pasowalo. Równie dobrze możemy sie ustawić na weekend jesli taki termin wam odpowiada. Nie wiem jak bedzie z przyszlym weekendem ale to wszystko kwestia dogadania się.

Snajper i medyk jest mi niezbedny ze wzgledu na kilka ujec, które musze miec. Pirotechnika? Jak dla mnie rewelacja!

W pierwszym poście jest mój meil i telefon. Uzgodnijcie termin i wtedy dajcie mi znać.

Zdjęcia robie sprzętem nikon i sony.

Pozdrawiam Igor

Offline

#13 2009-11-12 16:59:28

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: Prośba/zapytanie/oferta

No więc mój najbliższy termin to 23 listopad Tak cały czas w pracy

Mikunda napisał:

proponuję trochę zdjęć w SZOPowym/OZONOwym lesie, okopy, zarośla proponuję trochę zdjęć w SZOPowym/OZONOwym lesie, okopy, zarośla

Poza tym ja nie widzę sesji w naszym lesie. Może Ty widzisz VN na tle choinek, ale dla mnie to trochę nie bardzo. Dlatego jak dla mnie jak już robić sesje to w miejscu do tego odpowiednim.

Mikunda napisał:

Co do LARPa to chyba fotograf nie porwie się na 30km spacer

może nie 30 ale na 20 to pewnie tak Czasem trzeba się poświęcić jak się chce coś osiągnąć


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

#14 2009-11-13 15:07:13

Mikunda

Wszechmocny

7548411
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 502
Punktów :   
WWW

Re: Prośba/zapytanie/oferta

Rudy napisał:

Może Ty widzisz VN na tle choinek, ale dla mnie to trochę nie bardzo.

no to niestety nie ma gdzie sesji zrobić bo do okola zielonej są tylko lasy iglaste


Fabricati diem PVNK!

Offline

#15 2009-11-13 15:20:23

 SeBa

LRRP

9948843
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 746
Punktów :   
WWW

Re: Prośba/zapytanie/oferta

jak dla mnie po drodze nad Odrę coś by się znalazło no ale teraz ro zbierzmy się


Pierwszy dzień w dżungli. Prawie jak wakacje - bagno, komary, malaria, błoto,
Vietnamscy snajperzy na każdym drzewie... tak, zdecydowanie jak wakacje.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://lukaszsurma.pl/ Ciechocinek hotele wellness rekla