LRRP

Airsoftgun

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-01-14 11:28:50

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Tomaszowo 2010

wolf napisał:

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT ASG TOMASZOWO 2010
TERMIN: 28-30.05.2010

"Agresja Orillii na Andurię trwa. Padają kolejne rubieże obrony.
Czy Anduria powstrzyma niszczycielski pochód Orillian? O tym przekonamy się w maju...
Niestety obydwa państwa bardzo dbają o to, by liczba dziennikarzy była zerowa, a informacje o konflikcie nie przeciekały do zagranicznej prasy i telewizji.
Na szczęście niezależnym organizacjom udało umieścić się kilku obserwatorów w rejonie działań. Szczegóły z frontu wkrótce..."

LOKALIZACJA
Teren opuszczonego porosyjskiego lotniska w Tomaszowie k. Żagania (woj. Lubuskie)

ORGANIZATOR
„Team Delta” Sekcja Sportow Ekstremalnych przy AK Lubuskim
przy wsparciu członków Jagdkommando 13

WPISOWE:
Wpisowe wynosi 50 zł / osoba, które należy wpłacić do dnia 30.4.2010 na podane konto. Decyduje data wpływu przelewu na konto organizatora.
Załoga WMASG, osoby towarzyszące, fotografowie i inne, nieuczestniczące w rozgrywce ASG, płacą 50% wpisowego.
Wpisowe zawiera koszty kolacji w sobotę tzn. wynajęcia kuchni polowej wraz z obsługą, zaplecze socjalne tj.: woda do mycia i toalety przenośne, wynajęcie i oznakowanie terenu, rekwizyty, namioty, agregaty itp. oraz zawiera wszystkie inne koszty przeprowadzenia planowanego scenariusza i pamiątkowego upominku dla każdego uczestnika zlotu.

blablablaaa

wolf napisał:

WARUNKI UCZESTNICTWA W ZLOCIE:

1. W Zlocie Airsoft "Tomaszowo VI", zwanym dalej „zlotem”, uczestniczą wyłącznie osoby o pełnej zdolności do czynności prawnych tzn. pełnoletnie, które otrzymały od organizatora, lub osoby przez niego upoważnienej ważne zaproszenie oraz wpłaciły w wymaganym terminie wpisowe.

resztę doczytać na WMASG
Ktoś wybiera się na ten zlot? Deim pewnie pojedzie jako część AWRu, Grabek wstępnie też się pisze, może ściągnie jeszcze paru GI z GW. Ja jestem chętny, można by stworzyć fajny klimat biegając w większej ekipie


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

 

#2 2010-01-14 13:00:23

 SeBa

LRRP

9948843
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 746
Punktów :   
WWW

Re: Tomaszowo 2010

w sumie mogę jechać  ;D


Pierwszy dzień w dżungli. Prawie jak wakacje - bagno, komary, malaria, błoto,
Vietnamscy snajperzy na każdym drzewie... tak, zdecydowanie jak wakacje.

Offline

 

#3 2010-01-14 16:00:38

Mikunda

Wszechmocny

7548411
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 502
Punktów :   
WWW

Re: Tomaszowo 2010

wstępnie się piszę


Fabricati diem PVNK!

Offline

 

#4 2010-01-19 20:59:20

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: Tomaszowo 2010

Poprawcie mnie jeśli źle myślę !!
Jeśli dobrze rozumiem, to wysyłam zgłoszenie, tak jak wielu. No a potem d-cy TF wybierają sobie spośród wszystkich swoje ulubione teamy i z nimi działają.
Więc może być tak, że mimo zgłoszenia nikt nas nie będzie chciał to nie pojedziemy?
Co ja mam się kurwa prosić niby? Jakieś wybory miss czy cuś? Nie kumam czaczy


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

 

#5 2010-01-19 21:41:20

Mikunda

Wszechmocny

7548411
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 502
Punktów :   
WWW

Re: Tomaszowo 2010

Jest jeszcze gorzej, musisz zgłosić się do dowódcy TF czyli w naszym przypadku K272 z OZONy...

Lipa panie kufa lipa

EW. Zgłosić się do Wolfa, że jesteśmy chętni i liczyć na to, że dostaniemy się bo nie uzbiera się pełen skład.


Fabricati diem PVNK!

Offline

 

#6 2010-01-21 17:47:03

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: Tomaszowo 2010

Dokładnie tak jak mówisz Mikuś.
Wolf napisał mi że musimy poprosić d-ce TF o przydział do jego ekipy. Znamy tylko K272,  a do niego zgłaszają się i jego oazowi partyzanci i germańce Czyli mieszanka że o kant dupy można potłuc.
Wiem że najważniejszy jest klimat, a zlot wygląda obiecująco ale ja mam mieszane uczucia.


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

 

#7 2010-01-21 19:07:24

Mikunda

Wszechmocny

7548411
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 502
Punktów :   
WWW

Re: Tomaszowo 2010

Z Sebą gadaliśmy, możemy poprosić o przyłączenie do TF wziąć sobie jakieś zadanie i je grzecznie wypełnić, ew. może podczas Tomaszowa dało by się przenieść do TF bardziej pasującego nam profilem działania. Jak dla mnie najważniejsze chyba to dostać się na zlot i po rozeznaniu sytuacji obrać odpowiednie działania.


Fabricati diem PVNK!

Offline

 

#8 2010-01-24 20:07:18

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: Tomaszowo 2010

K272 napisał:

Potwierdzam zgłoszenie - 4ry osoby z Szopa.
Przed wpisaniem na listę członów TF-u chciałbym się z Wami spotkać.
Po spotkaniu podejmę decyzję.
W tej chwili macie zarezerwowane 4ry miejsca.

Po konsultacji z Grabkiem doszliśmy do wniosku, że najlepiej dla środowiska Nam-Ery będzie jak pojedziemy pod wsólna banderą
Team nie jest zły, mamy dobry skład
Senior RTO, Junior Pointman, M60 Gunner and Team Leader/Medic
Trzeba bedzie przeprowadzić szkolenie zgrywające, poza tym udam się na szkolenie medyczne do Scotta ;-)


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

 

#9 2010-01-24 23:25:31

Mikunda

Wszechmocny

7548411
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 502
Punktów :   
WWW

Re: Tomaszowo 2010

No to zajebiście , trzeba teraz się dobrze przygotować


Fabricati diem PVNK!

Offline

 

#10 2010-02-05 20:40:51

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: Tomaszowo 2010

Ilość ludzi robi wrażenie, ciekawe tylko ilu z nich będzie jechać na realach ?
Nie wiem jaką taktykę przyjmie nasz d-ca, ale trzeba było by poćwiczyć oderwanie i to na ostro ( a więc jeśli jest możliwe użycie piro, to także z nią). Ewakuacji medycznej raczej się nie uda przeprowadzić, chyba że dla śmiechu, ale to i tak pod koniec zlotu. Oderwanie jednak się przyda.


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

 

#11 2010-02-14 20:26:11

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: Tomaszowo 2010

Ciekawie zapowiada się ten zlot, 14 TFów, i każdy napierdziela do każdego. Może być jebanka. Chyba trzeba będzie jak na BZke hi-capy kombinować.
Jestem bardzo ciekaw jaką strategie przyjmie nasze dowództwo, i jakie zadania nas czekają. Podejrzewam że wszystko będzie działo się na szybko, i nie będzie czasu na powolne patrole
Niby jest zwiad, są szturmani i snajperzy. Jest i dowództwo.
W mojej śmiesznej książeczce pisze :

combat napisał:

rozpoznanie - głównym celem patrolu jest skryte zdobywanie informacji o przeciwniku.W czasie takiego patrolu unika się bezpośredniego kontaktu z przeciwnikiem i wykorzystuję się każdą możliwość zdobywania informacji.

grupy szturmowe - wykonują zadania czysto ofensywne, są zwykle wyposażone w odpowiednie uzbrojenie i dysponują dużą siłą ognia. Główne ich zadania to : rajdy na pozycje przeciwnika, zdobywanie jeńców, prowadzenie działań ofensywnych na pozycje wroga

Wynikało by z tego, że nasza grupa poruszała by się po całym polu naprowadzając, i namierzając interesujące dla nas punkty. W razie napotkania na siły nieprzyjaciela, sama by znikała wzywając szturmanów. Mogła by ich wspierać czy odciąć drogę ucieczki oddziałowi wroga.
Nie wiem czy takie coś jest możliwe na Tomaszowie, i ciekawi mnie jak widzi pojęcie zwiadu nasz d-ca.

Dziękuje za uwagę, polemika mile widziana


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

 

#12 2010-02-15 12:14:16

Mikunda

Wszechmocny

7548411
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 502
Punktów :   
WWW

Re: Tomaszowo 2010

http://www.youtube.com/watch?v=9TBAO2VmI2w

Dodano
Dobra, huj z tym, daje na luz.
A piosenkę zostawię, a co ;-)
Rudy


Fabricati diem PVNK!

Offline

 

#13 2010-03-03 09:15:03

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: Tomaszowo 2010

K272 napisał:

Cześć.

Potwierdzam obecność wojaków z LRRP Szop w TF-6 w składzie:

... Rudy
... Seba
... Mikunda
... Grabek

Przekaż proszę ludziom z ekipy żeby logowali się na forum Delty (www.teamdelta.pl)
Osoby które się zalogują proszę o zgłoszenie do mnie na PW lub bezpośrednio do Wolfa o przydzielenie dostępu do naszego forum Orili'i TF-6

Rozpoczynam zbieranie wpłat.
Proszę o przelewanie pieniążków zgodnie z regulaminem - indywidualnie, oraz potwierdzanie tego faktu na naszym forum TF-6.

Całość dyskusji związanej ze zlotem przenoszę na forum Delty - na naszym forum tematy zostały pozamykane.

Krzysiek

Ja już jestem, Mikuś widziałem że też


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

 

#14 2010-03-25 21:43:41

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: Tomaszowo 2010

Więc jest tak :
1)Mikunda - Junior pointman
uzbrojenie : M4
2)Rudy - team leader
uzbrojenie : SAW
3)CB - senior RTO
uzbrojenie : M16
4)Grabek - Ubezpieczenie
uzbrojenie : M60

I taki szyk proponuje. Dlaczego Mikuś M4? Jako pointman ma ok 80% szans że go zabiją Jeśli wyczuje przeciwnika będzie musiał spierdalać jak najszybciej a wtedy osłaniać go będę ja. Tak samo CB będzie w razie odwrotu osłaniany przez Grabka.
Jak wam się to widzi?


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

 

#15 2010-03-25 23:11:29

Mikunda

Wszechmocny

7548411
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 502
Punktów :   
WWW

Re: Tomaszowo 2010

Dla mnie spoko Chociaż nie mam zamiaru dać się zabić


Fabricati diem PVNK!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
more BoĂŽtes de vitesses Lexus rozwód kraków adwokat Ciechocinek hotele spa