LRRP

Airsoftgun


#1 2010-11-03 10:29:30

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Dutch Airsofters vs. Polish Maniac

Seima panowie, ciekawa impreza się szykuje

recon napisał:

Zdecydowałem się odpowiedzieć na post Naszych Holenderskich kolegów i podjąć się organizacji imprezki airsoftowo-milsimowej. Potwierdzam wcześniej proponowany przez Holendrów termin, a więc przyjazd uczestników 18.12, całodzienna impreza 19.12, odjazd 20.12.2010r. Oczywiście dzień odjazdu uzależniamy od chęci i możliwości uczestników jednakże dzień przyjazdu preferujemy na 18-go ponieważ wieczorem wszyscy zapoznani zostaną z zadaniami na dzień następny i scenariuszem działań. Na miejscu jest cała logistyka, a więc spanko, jedzonko... i inne wygody. Do wyboru jest nocleg w specjalnie przygotowanej "sali żołnierskiej" lub pokojach hotelowych tak więc wszystko zależy od zasobności portfela. Zaznaczyć należy, że nocleg w "sali żołnierskiej" został wynegocjowany na poziomie 20 zł od osoby za dobę. Od siebie powiem, że takie właśnie spanko preferuję i zamierzam z tego skorzystać, bo jak wieczorem na "wozach" zasiada kilkunastu chłopa to atmosfera jest niepowtarzalna, a i tematów znajduje się tyle, że czasem zastaje człowieka blady świt Proponując tę wersję noclegu oprócz "klimatu" biorę też poprawkę na zasobność portfeli i myślę, że podana kwota mieści się w strefie możliwości każdego z Nas. Oczywiście cena dotyczy noclegu bez wyżywienia. Rozumiem, że impreza odbywać się będzie w terminie prawie świątecznym to też nie zdziwi mnie niska liczba chętnych, ograniczenie dla uczestników strony Polskiej to 30 osób natomiast strona Holenderska wystawia ekipę w sile 17 do 20 ludzi.
Cały dzień 19.12 planowany jest na wykonanie kilku zadań rozpoznawczo-dywersyjnych i myślę, że ekipy przystąpią do ich wykonywania od samego rana. Więcej szczegółów taktycznych podam w odpowiednim czasie. Oczywiście całość przedsięwzięcia należy traktować jako lajtowe zakończenie roku i nie spodziewać się wyszukanych zagadnień milsimowych.
Miejsce i obiekt gdzie rozgrywać się będzie impreza jest przeze mnie brane pod uwagę jako baza do organizacji innych przedsięwzięć "paramilitarnych" tak więc Ci którzy już ostrzą sobie zęby na kolejny Weekend Zwiadowców będą mogli poznać teren.
Na razie to tyle teraz drodzy koledzy oczekuję na pierwsze pytania... i mam nadzieję zgłoszenia.

główny temat to : http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/ … sh-maniac/
ale są tylko dwa posty więc nie warto czytać


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs,minidv,hi8,filmów 8mm Usuwanie tatuażu Gdynia Ciechocinek restauracje malowanie ścian warszawa cennik wodomierze wrocław cena