LRRP

Airsoftgun

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-02-01 23:07:33

Mikunda

Wszechmocny

7548411
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 502
Punktów :   
WWW

Boryszyn 2011

Chłopaki, wychodzi na to, że boryszyn w tym roku będzie baaaardzo odmieniony.

Witajcie moi drodzy.
W dnaich 12-15 maja 2011 odbędzie się Zlot Miłosników Fortyfikacji w Boryszynie. Jest to zupełnie nowe przedsięwzięcie z nowymi ludźmi i sporo zmian.
Pierwsza zmiana: Jest to tylko i wyłącznie zlot dla miłośników, nie będzie żadnego przeglądu kapel rockowych, dmuchanych zjeżdżalni, zamków, waty cukrowej i Bóg wie czego jeszcze.
Druga zmiana: Całą imprezę koordynujemy MY czyli Lubuskie Towarzystwo Rekonstrukcji Historycznej.
Trzecia zmiana: Od 13 do 15 maja odbędą się TRZY rekonstrukcje II wojenne, każdego dnia inna.
Przyjadą rekonstruktorzy z całej Polski, właściciele pojazdów z epoki i jest również miejsce dla NAS.
Możemy zorganizować obóz, być gośćmi a zarazem pomóc przy organizacji.
Jeżeli ktoś chce przyjechać, zostać kilka dni, pomóc nam, polansować się, zorganizować punkty promocji własnej ekipy, postawić namiot, zorganizować pokazówkę np; odbijanie zakładnika, walka CQB, zorganizować strzelnicę ASG przy naszym wsparciu i nie wiem co jeszcze - ZAPRASZAMY!
Wszystkich poważnie podchodzących do tematu pomocy i pomocy proszę o kontakt na PW aby nie zaśmiecać forum.
Przykro mi, gdyż wiem, że chłopaki chcieli zorganizować sami obóz ASG na Boryszynie a niestety wszystkie pomysły teraz musimy scalić i zrobić pod wspólnym szyldem. Z drugiej strony może to i dobrze nam wszystkim zrobi jak się zintegrujemy na takiej imprezie.
Mam nadzieję, że będzie to nowy porządek począwszy od 2011 roku.
Pozdrawiam
Blaisek

I tu nasunął mi się pomysł...

Co wy na to aby zagadać z organizatorem i stworzyć NAMską część?

I nie chodzi mi tu o ustawienie paru worków, wykopanie dołu itp.

Zrobiło by się z tego punkt rozrywkowy...

Wypożyczyć przez orgów duży namiot + wykopać sztab na modłę tego co mieliśmy na boryszynie w .06 (tylko odpowiednio zmodernizowany, aby nam się piach nie obsypywał...

Poker, NAMska muzyka, może rosyjska ruletka

Jak by zagadać z chłopakami z Belfastu i dogadać się z orgami może jakiś bar w klimacie?

Sprosić NAMowców z Lubuskiego i okolic...

Jest dużo czasu, a gdyby dogadać wszystko z orgami i chłopakami z Belfastu, po rozłożeniu zadań myślę, że nie było by dużo problemów.


Fabricati diem PVNK!

Offline

 

#2 2011-02-02 09:00:42

 SeBa

LRRP

9948843
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 746
Punktów :   
WWW

Re: Boryszyn 2011

nie powiem kuszące


Pierwszy dzień w dżungli. Prawie jak wakacje - bagno, komary, malaria, błoto,
Vietnamscy snajperzy na każdym drzewie... tak, zdecydowanie jak wakacje.

Offline

 

#3 2011-02-02 15:02:24

 Grabek

LRRP

9005193
Skąd: Brooklyn NY
Zarejestrowany: 2010-03-08
Posty: 76
Punktów :   

Re: Boryszyn 2011

Yo
Jestem chętny razem z Adr-em całkiem możliwe, mamy 4 pałatki, 50szt. worków na piasek, dużo taśmy więc można coś wykombajnować


[img]http://img146.imageshack.us/img146/6068/wmasgsig9gq.jpg[/img]

Offline

 

#4 2011-02-03 21:44:16

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: Boryszyn 2011

a do tego dokupić kilka skrzynek po amunicji, flagę konfederatów już mamy, wypadało by zakupić zdobyczną wietnamską itp.
Trochę czasu jest więc można zrobić zrzutę a pomysły wpisywać tutaj. Im nas więcej tym taniej wyjdzie.

Aha, i napisałem do Blaiska że planujemy zrobić NAMoski obóz


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

 

#5 2011-02-05 20:44:08

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: Boryszyn 2011

Info od Blaiska :

Budujemy wspólny obóz ASG. Nie będzie taki mały więc myślę, że się wszyscy zmieścimy. Aby nie było bałaganu, wszystkie grupy zostaną zarejestrowane i otrzymają miejsca na namioty, grilla i coś tam. Wspólne będzie ogrodzenie obozu, wieże strażnicze i szlaban i jak chcecie to patrole. Każdy dowódca dostanie identyfikator i odpowiada za porządek i zdrowy rozsądek swoich ludzi. W razie problemów wylatuje cała grupa. Odezwę się w kwietniu. Pozdrawiam

Dobra, to mamy trochę czasu na zgromadzenie fantów, i na listę obecności.


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

 

#6 2011-02-05 23:08:33

 SeBa

LRRP

9948843
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 746
Punktów :   
WWW

Re: Boryszyn 2011

no ja się piszę na bank po za tym wymyśliliśmy z Tokenem, żeby nie załatwić sobie takiej skrzekaczki co przez nią puszczalibyśmy Namską muzykę na cały obóz, no i żeby zrobić naszą "Norę" tak z prawdziwego zdarzenia - chodzi mi głównie o lampki - oczywiście jak będziemy mieć prąd.

oczywiście skrzekaczka byłaby przyczepiona do masztu zaraz pod flagą konfederacji i flagą SZOP'a.

a w razie jakby organizator nie załatwiłby nam dużego namiotu to ja postaram się uśmiechnąć do starej drużyny ZHP bo pamiętam mieliśmy parę sztuk może pożyczą.

Ostatnio edytowany przez SeBa (2011-02-05 23:38:10)


Pierwszy dzień w dżungli. Prawie jak wakacje - bagno, komary, malaria, błoto,
Vietnamscy snajperzy na każdym drzewie... tak, zdecydowanie jak wakacje.

Offline

 

#7 2011-02-07 20:28:17

 SeBa

LRRP

9948843
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 746
Punktów :   
WWW

Re: Boryszyn 2011

po krótkiej acz konkretnej rozmowie z Rudym stwierdziliśmy, że trzeba się zebrać i pogadać (bynajmniej Ci co jadą z ZG) ustalić wszystko: kto dokładnie i na pewno jedzie, jak robimy obóz, co w nim będzie i jak podzielimy się zadaniami. proponuje zatem ogarnąć się jeszcze w tym tygodniu (w moim przypadku do czwartku bo w piątek pracuje). pisać kiedy pasuje.


Pierwszy dzień w dżungli. Prawie jak wakacje - bagno, komary, malaria, błoto,
Vietnamscy snajperzy na każdym drzewie... tak, zdecydowanie jak wakacje.

Offline

 

#8 2011-02-07 22:36:54

Mikunda

Wszechmocny

7548411
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 502
Punktów :   
WWW

Re: Boryszyn 2011

all the time za wyjątkiem środy między 20-23


Fabricati diem PVNK!

Offline

 

#9 2011-02-09 11:37:16

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: Boryszyn 2011

piątek albo wtorek, nic innego nie przypasuje


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

 

#10 2011-03-06 15:38:01

ADR

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-07
Posty: 32
Punktów :   

Re: Boryszyn 2011

Cytat z forum gorzowskiej ekipy.

Impreza główna jest 13-15 maj. Lecz organizator, byłby bardzo wdzięczny, za przyjazd już na weekend poprzedzający imprezę czyli 7-8 maj. Osoby które przyjadą i pomogą, dostaną "Vipowski" identyfikator i będą miały wszystko za darmo w czasie zlotu- żarcie, piwo, przejażdżki itp.

Osoby które przyjadą później, będą miały identyfikator "PÓŁVIPowski" czyli już będą musiały płacić za dodatkowe atrakcje (pobyt na terenie zlotu darmowy).

Chyba trzeba już w tym kierunku działać.

Offline

 

#11 2011-03-08 17:41:15

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: Boryszyn 2011

Blaisek wie o naszym zgłoszeniu że jesteśmy chętni do pomocy.
Nie wiem co jeszcze można by tam mu szepnąć, obóz będzie na zaproszenie, czy każdy kto chce? Nie wiem. Może wy macie jakieś szersze info ?
No i powoli można robić listę rzeczy które fajnie by było mieć, by podnieść klimat NAMoskiego obozu    
(najpierw pomysły, a potem dzielimy która część delty Mekongu co kupi )


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

 

#12 2011-03-23 15:54:22

Mikunda

Wszechmocny

7548411
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 502
Punktów :   
WWW

Re: Boryszyn 2011

Prosił bym na PW informacje do zgłoszenia

Imię Nazwisko PESEL Potem Ja albo Seba wyślemy to do Blaiska. Czas do piątku wyznaczam aby szybko to załatwić, trzeba tyłki ruszyć panowie
No i mobilizacja na 7-8 maj bo machanie szpadlem bardzo się opłaci.


Fabricati diem PVNK!

Offline

 

#13 2011-03-26 11:01:58

Mikunda

Wszechmocny

7548411
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 502
Punktów :   
WWW

Re: Boryszyn 2011

Żadnych danych nie widzę nadal Ktokolwiek podał?


Fabricati diem PVNK!

Offline

 

#14 2011-03-26 14:37:09

 Grabek

LRRP

9005193
Skąd: Brooklyn NY
Zarejestrowany: 2010-03-08
Posty: 76
Punktów :   

Re: Boryszyn 2011

Wysyłałem Sebie na gg bo tutaj coś nie mogę...


[img]http://img146.imageshack.us/img146/6068/wmasgsig9gq.jpg[/img]

Offline

 

#15 2011-03-26 16:01:55

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: Boryszyn 2011

A ja Tobie na gg


Dobra, trzeba ruszyć dupy kurwa
Mikunda, CB wy coś z Blaiskiem bardziej kombinujecie, więc napiszcie jak ma to wyglądać.
Czy będzie jakiś nasz obóz w klimacie, czy robimy zrzuty i kupujemy jakieś rekwizyty by podnieść klimat ? Bo czas ucieka a ja nie wiem nic. Warto spuszczać się nad ta imprezą? Na tą chwilę nie ma nic.
OK, kto przyjedzie szybciej ma darmowe piwo i żarcie. I to koniec?
A czy Jacek Grot będzie nami rządził? Bo chyba będzie trzymał wszystko za mordę z tego co wyczytuje na forum.

No jeśli chcemy zrobić to jak pisaliście i jak ja pisałem, a wiec stworzyć kliiiiimat to chyba trzeba zacząć działać.

A i kto będzie dowódca od nas, co będzie trzymał tą bandę zapijaczonych szwejów za mordę ??


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ JĂ­mky Krupka gra metin