LRRP

Airsoftgun

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-02-18 11:52:11

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Mooremilitaria

Mam tu pytanie głownie do Draguna, chociaż jeśli ktoś będzie mógł pomóc to fajnie.
Chciałbym zamówić kilka fantów z Mooremilitaria, orientuje się ktoś ile by kosztowała przesyłka, cło i ile by taka paczka do mnie szła ?
No i jak z zapłatą? Dragun płaciłeś z góry ? Jak ta sprawa ma się między krajami ?

pozdro


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

#2 2011-02-18 21:24:48

Dragun

LRRP

Zarejestrowany: 2008-02-20
Posty: 174
Punktów :   -1 
WWW

Re: Mooremilitaria

No to tak:

- będziesz mieć problem z zapłatą; oni nie akceptują paypala - musiał byś mieć albo międzynarodową kartę kredytową, albo debetową mastercard lub visa classic (taka, która na na przodzie wybity wypukły numer - najłatwiej sprawdzić czy ma chip, jak tak to nie przejdzie)

- możesz zapłacić przelewem, jeśli zamówienie przekroczy $1000, możesz też zapłacić poprzez Western Union przy minimum $100

- cło i vat będzie zależeć od tego, jaką wartość Ci wrzucą na fakturę - im mniej tym niższe opłaty, ale w razie zgubienia paczki w drodze dostaniesz zwrot tylko wartości z faktury; cło 3-7%, vat 23%

- kartka pocztowa szła z Nowego Jorku do ZG 4 dni więc paczka raczej niewiele dłużej, podejrzewam max 2 tygodnie

- ale co do kosztów przesyłki to nie wiem, pewnie coś koło $15-20 za kg

Pozdrowionka

Offline

#3 2011-02-18 23:52:09

Mikunda

Wszechmocny

7548411
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 502
Punktów :   
WWW

Re: Mooremilitaria

Ewentualnie poszukaj na WMASG ludzi którzy wysyłają z US. Jest parę osób z komentarzy czytając zaufanych. Będzie pewnie łatwiej jeżeli chodzi o płacenie, bo raczej z cłem itp. będzie i tak trzeba bulić.


Fabricati diem PVNK!

Offline

#4 2012-01-06 19:20:47

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: Mooremilitaria

CB się nie chwali, to napiszę ja
Mamy dojście i planujemy klecić zamówienie w lutym. Kto byłby chętny niech przemyśli sprawę, pozbiera pieniążki i da znać.


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

#5 2012-01-10 10:21:35

Offtime

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-13
Posty: 120
Punktów :   
WWW

Re: Mooremilitaria

Stary temat ale sam odkopałeś. Więc dodam trochę o swoich doświadczeniach z zakupów w stanach.
Sam nie piszę się na absolutnie żadne zakupy zbiorowe, powód prosty, to co oszczędzi się na wysyłce wybuli się na cle.
O ile większość UC wali cło na absolutnie wszystko co idzie ze stanów to jednak UC przez który przechodzą moje przesyłki często odpuszcza jeśli wartość towaru jest mniejsza niż 100 dolców.
Miałem już przypadki że $100 z Kanady czy nawet ponad $150 z Japonii przychodziło bez cła jednak $100 ze stanów było clone, wszystko poniżej $100 ze stanów przychodziło bez cła.
Więc jeśli mam zapłacić za coś $50 plus przesyłka, to wolę sam kupować. Jednak z różnymi UC może być różnie, koniec końców siedzi tam człowiek a to maszyna nieprzewidywalna.

Inna sprawa rodzaj przesyłki, o ile wartość większość sprzedawców woli podać faktyczną, to i tak można dogadać się na "gift" i celnik może przychylniej spojrzeć na przesyłkę, ale to raczej przechodzi z prywatnymi osobami na ebay a nie firmami.

Wielkość i ciężar, jeśli paka jest wielka a wartość mała to można się zamiast paczki spodziewać listu z UC, podejrzanie patrzą na duże paczki o małej wartości i proszą o faktury, dwa razy mi się zdarzyło że zatrzymali paczkę a po przedstawieniu faktur na dowód tego że list przewozowy nie kłamie puścili ją bez cła. Raz się zdarzyło że durna Chinka na 3 kilo paczkę wpisała wartość 5 dolarów a faktur nie było bo kupowałem od niej wiele razy już i zaczęliśmy dogadywać się tylko na maila. Długo tłumaczyłem się UC ale w końcu puścili bez cła pomimo iż było tam trzy kilo podróbek Tek-Lok'ów Bladetech

Wysyłka ze stanów ma jeszcze jeden myk.
USPS ma standardowe wymiary paczuszek które są tańsze niż niestandardowe, kupując samemu kilka rzeczy łatwiej się wstrzelić w jakiś mały standardowy rozmiar i zapłacić mniej. Ważnym jest tylko aby sprzedawcy zależało i rozumiał jak to działa, kilka razy zdarzyło mi się że sam musiałem sprzedawcę edukować bo on chciał pakować w byle karton co mu się po domu walał, niestandardowy wymiar i już trzeba więcej bulić.

Osobiście z powyższych względów unikam zbiorowych zakupów, wiąże się to z ryzykiem bo może cło zapłacę a może nie, jednak przy zbiorowym zakupie cło jest gwarantowane, więc ja mając na względzie to co tu opisałem kupuję sam i od dziesięciu lat cło zapłaciłem dopiero dwa razy na jakieś (strzelam) 50 międzynarodowych zakupów z Chin, USA, Kanady, Singapuru, Hiszpanii, Włoch, Tajlandii, Japonii, Australii i prawie całego UE ustrojstwa

Ach, ważne jest też skoro kupuje się towar używany, poprosić sprzedawcę o napisanie że to jest używane a nie nowe.
Jeśli to ładownica do M16 czy innej broni to niech nie piszę tego, zupełnie wystarczy "Used pouch" i dzięki temu pierdząca w stołek pani która akurat siedzi na zastępstwie nie zacznie dopatrywać się w tym żadnych koncesjonowanych towarów. Czy tez nie uzna ładownicy ALICE za "akcesoria do kamizelki taktycznej" a takie coś mi się już zdarzyło na kwicie z celnego.

Ostatnio edytowany przez Offtime (2012-01-10 10:25:58)

Offline

#6 2012-01-10 18:52:39

Mikunda

Wszechmocny

7548411
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 502
Punktów :   
WWW

Re: Mooremilitaria

Tylko, że wysyłka u nas nie jest realizowana przez sklep tylko osobę prywatną w Stanach, dlatego wszystko idzie jako gift. Jak na cle widzą, że paczka jest od kogoś kto do US przyjechał do legalnej pracy to gifty przechodzą bez problemu.


Fabricati diem PVNK!

Offline

#7 2012-01-14 10:23:49

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: Mooremilitaria

Kiedy robimy zamówienie? Nie ukrywam ze chciałbym najszybciej jak się da.
Dla mnie będzie to :
okulary : http://www.mooremilitaria.com/Vintage%2 … lasses.jpg
pasek : http://www.mooremilitaria.com/brass%20belt.JPG
czapka pingwin : http://www.mooremilitaria.com/OG106%20C … at%201.JPG


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

#8 2012-01-17 09:40:26

Offtime

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-13
Posty: 120
Punktów :   
WWW

Re: Mooremilitaria

ile za te bryle chcą?

Offline

#9 2012-01-17 09:46:51

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: Mooremilitaria


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

#10 2012-08-03 11:43:22

Dragun

LRRP

Zarejestrowany: 2008-02-20
Posty: 174
Punktów :   -1 
WWW

Re: Mooremilitaria

Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu będę słał zamówienie do moore, tyle że na firmę, więc cło i vat wpadnie praktycznie na pewno. Ktoś na coś chętny?

Offline

#11 2012-08-05 16:26:46

 SeBa

LRRP

9948843
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 746
Punktów :   
WWW

Re: Mooremilitaria

ja podziękuję


Pierwszy dzień w dżungli. Prawie jak wakacje - bagno, komary, malaria, błoto,
Vietnamscy snajperzy na każdym drzewie... tak, zdecydowanie jak wakacje.

Offline

#12 2012-08-06 07:46:21

Offtime

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-13
Posty: 120
Punktów :   
WWW

Re: Mooremilitaria

Jest szansa że coś bym wziął, ale na koniec przyszłego tygodnia dopiero będę wiedział czy będę miał na to kasę czy nie, jeśli możesz poczekać to jest duża szansa że bym się przyłączył.

Ostatnio edytowany przez Offtime (2012-08-06 07:46:52)

Offline

#13 2012-08-06 12:36:47

Dragun

LRRP

Zarejestrowany: 2008-02-20
Posty: 174
Punktów :   -1 
WWW

Re: Mooremilitaria

Mogę zaczekać

Offline

#14 2012-08-12 20:12:21

Offtime

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-13
Posty: 120
Punktów :   
WWW

Re: Mooremilitaria

Coś kiepsko to Dragun wygląda, myślałem że gazowe M4A1 opitolę na allegro i wezmę sobie coś zajebistego od Moore, jednak jakoś nikt się na nie nie kwapi, 10 obserwatorów a nikt nie kupuje. Jak nie masz ochoty czekać to trudno, zamawiaj bezemnie, w tym momencie głupio mi prosić Cie o czekanie bo nie mam pojęcia czy/kiedy ktoś tą emke odemnie odkupi.

Offline

#15 2012-08-13 12:50:38

Dragun

LRRP

Zarejestrowany: 2008-02-20
Posty: 174
Punktów :   -1 
WWW

Re: Mooremilitaria

W takim razie ja jutro ślę zamówienie, bo w środę śmigam na urlop i wolałbym to wcześniej zrobić.

Bardzo możliwe, że we wrześniu będę robił kolejne zamówienie z moore, także wtedy też się będzie można załapać

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz https://www.ehotelsreviews.com/ Wypadek w szkole prawnik Rybnik melt do udrażniania rur wrocław hotel wellness w Ciechocinku