LRRP

Airsoftgun


#1 2011-07-13 16:09:26

Offtime

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-13
Posty: 120
Punktów :   
WWW

Nowy

Witam.

Ruchu tu nie macie, tematu dla nowych brak, to sobie założyłem taki :-)

Mieszkam w Katowicach, tematyką Wietnamu interesuję się od lat jednak pobieżnie i okazyjnie.
Trochę się w militarny paintball bawiłem.
Mam kilka wiatrówek, lubię że tak powiem, sobie postrzelać
Często wypadam gdzieś do lasu w klimatach survivalowych.

A że ostatnio zakupiłem sobie ASG to zacząłem oporządzenie zbierać, nie zależy mi na rekonstruowaniu czegokolwiek ale skłaniam się w kierunku MLCE.
Zarejestrowałem się tu bo klimat tego co robicie mi się podoba, a do ZG aż tak daleko nie jest :-)

Offline

#2 2011-07-13 22:30:07

Mikunda

Wszechmocny

7548411
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 502
Punktów :   
WWW

Re: Nowy

370 km to nie tak daleko?! No to w takim razie zapraszamy . Można zrobić jakiś wypad.

A co do ruchu, no jest to forum teamowe, z gruntu przeznaczone dla samego SZOPa i ewentualnie znajomych. tematu dla nowych nie ma, bo i nie oczekujemy tu wielu nowych.

Ostatnio edytowany przez Mikunda (2011-07-13 22:33:54)


Fabricati diem PVNK!

Offline

#3 2011-07-14 09:30:22

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: Nowy

Tak jak Mikunda rzekł, forum dla elity a nie dla wszystkich szwejów
Jeśli masz chęci i czas to zapraszamy


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

#4 2011-07-14 12:23:25

Offtime

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-13
Posty: 120
Punktów :   
WWW

Re: Nowy

Ok, skoro zapraszacie i nie banujecie to zakładam że na forum tez nie muszę się czuć jak nieproszony gość ? :-)
Z takimi zainteresowaniami nie znam wielu ludzi, w Katowicach nikogo. Googlanie wyrzuca Was, więc co mam być wybredny ;-)
Jakieś cztery kółka mam i już zdarzało mi się na wypady do Wawki czy Ostródy jeździć, ale jednak to były wypady przynajmniej dwudniowe.
Jakbyście takie coś w planach mieli i termin by przypasował to ja tam bardzo chętnie :-)
Z tego co piszecie to też nie ciśniecie na poprawność historyczną jak rekonstruktorzy a to mi pasuje akurat.
Inna sprawa że im więcej ludzi o takich zainteresowaniach się zna tym łatwiej później zakupy zbiorowe zza wody wychodzą.
Mam nadzieję że Wam tu przeszkadzać nie będę a i jakieś korzyści z tego będą.

Offline

#5 2011-07-14 13:12:33

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: Nowy

Hehehe nie banujemy od razu nowych
Im więcej nas tym lepiej, na zlotach zawsze jest weselej. NAM - Lubuskie głównie skupia się na dwóch miastach ZG (LRRP) i Gorzów ( GI )( Prawie całe Lubuskie w klimacie jest w SZOPie ) Świebodzin swego czasu także miał zapędy, ale ostatnio przycichł.
A co do reko, to po prostu nie ma sensu się spinać na siłę. Jak ktoś chce to niech robi sobie to reko, jednak ekipa w głównej mierze stawia na stylizacje i klimat, a nie na rekonstrukcje.

Co do wypadu, to spox, dogadamy się i ugościmy w naszym bunkrze nawet na tydzień

A tak z ciekawości : ile masz lat i jak domyślam się robisz GI ?


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

#6 2011-07-14 14:02:34

Offtime

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-13
Posty: 120
Punktów :   
WWW

Re: Nowy

32 lata, a robię freestail
Nie lubię bawełny więc mam nylonowe oporządzenie, szelki H sam zrobiłem z trzech par Y
Ładownice póki co mam LINCLOE i jedną 67 na 20rd mag
Pas 67
Kopię buttpacka, raczej słabą.
Kopię ARVN'a nylonową którą z piętnaście lat temu dostałem od kumpla (bez stelaża).
Manierki z epoki.

Replikę mam jeszcze bardziej niepasującą, WE M4A1 na co2
Szukam usilnie ładownic M67 na 30rd magi

Ubiór to mieszanka współczesnych oliwkowych ciuchów które do lasu kiedyś kupiłem.
Junglaki muszę kupić, stare mi się w zeszłym sezonie rozlazły, nie chcę już kopii kupować więc poluję na okazję.

Ciuchy znoszone więc i tak planuję coś zakupić, tym razem jakieś repo bardziej pasujące do reszty. Oryginałów nie kupię bo mi szkoda kasy.

Ogólnie to mam trochę więcej sprzętu, bardziej w temacie survivalu i większość po 70 roku.


To zdjęcie mniej więcej oddaje klimat mojego chodzenia po lasach.
http://3.bp.blogspot.com/-wtpchr-wuQQ/TdV0DAOi-QI/AAAAAAAAAis/8vnrBKxZfXA/s1600/nocleg1.jpg

Jak wrócę z pracy to zarzucę jeszcze jakąś fotkę z fona z ostatniego wyjścia, mniej więcej widać będzie jaka jeszcze długa droga żeby się w klimat wpasować.

Mniej więcej mój "leśny image" aktualnie jest taki:
https://lh3.googleusercontent.com/--X7-e_Uc6Ho/Th9DgBebCdI/AAAAAAAAAms/xQAV504OBwo/s720/gijoe.jpg

Ostatnio edytowany przez Offtime (2011-07-14 21:31:18)

Offline

#7 2011-08-11 17:18:03

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: Nowy

No coś ucichło w tym temacie Spox, zielono to zielono ważne by czuć klimat.
Jeśli będziesz miał czas to przyjedziesz do ZG na początku września, planujemy wtedy mały zlot w klimatach NAMu Ale o tym kiedy indziej


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

#8 2011-08-26 15:54:54

Offtime

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-13
Posty: 120
Punktów :   
WWW

Re: Nowy

Troszku się wziąłem za ten image. Plecak ARVN'a kupiłem, ładownice m67, szelki m67, pas davisa, manierki z epoki, minimum oporządzenia potrzebne już mam.
Tigerka też mam zamiar zanabyć ale póki co jakiegoś taniego mfh czy inną chińszczyznę. A no i junglaki oryginalne kupiłem, ale nie z epoki.

Offline

#9 2011-08-27 20:49:59

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: Nowy

MFH jest spox, fajna proporcja ceny do jakości.


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

#10 2011-08-29 09:07:24

Offtime

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-13
Posty: 120
Punktów :   
WWW

Re: Nowy

Pilot Survival knife jeszcze zanabyłem parę dni temu, już nawoskowałem na orzechowy kolor żeby bardziej vintage wyglądał.
Kompas z 1965 nawet mi się trafił. Latarkę mam ale zepsutą, chwilę potrwa naprawianie bo muszę się do jakiegoś obi wybrać poszukać mosiężnych gwoździków żeby na nowo ponitować.
A z ebaya właśnie wygrałem aukcję z dwiema ładownicami m67 na 20rd magi.

Z ciekawości, ktoś ten mundur miał?
http://allegro.pl/mundur-tiger-stripe-v … 22302.html
Warto tyle zapłacić?

Offline

#11 2011-08-29 09:34:36

Offtime

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-13
Posty: 120
Punktów :   
WWW

Re: Nowy

http://cgi.ebay.pl/Vietnam-Tiger-Stripe … 20bbf12f7f

To jest chyba to samo, zważywszy że sprzedający na allegro daje sobie 14 dni roboczych na dostawę to chyba sami stamtąd zamawiają, doliczając sobie ponad stówkę prowizji...



http://cgi.ebay.pl/Vietnam-Tiger-Stripe … 20bc01c5de
Na kapeluszu też nieźle chcą zarobić bo jeszcze niedawno za 150 na alle leżał, nawet zdjęcia były te same.....

Ostatnio edytowany przez Offtime (2011-08-29 09:37:58)

Offline

#12 2011-08-29 09:36:31

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: Nowy

Ja mam takiego. Jestem bardzo zadowolony, mocny, lekki szybkoschnący. No i bardzo jasny w porównaniu z JWP. Jedyna wada to szwy, czasem trzeba poprawić, a guziki to na samym starcie trzeba przeszyć na nowo.

Ja dałem 200 za komplet, ale jak masz tyle na zbyciu to ja polecam


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

#13 2011-08-29 09:40:14

Offtime

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-13
Posty: 120
Punktów :   
WWW

Re: Nowy

Ten sprzedawca to w ogóle jakiś przekręt, wszystko u niego zajmuje 14dni roboczych, czyli mniej więcej czas wysyłki z HK
Każdy jego towar można znaleźć na chińskich stronkach...

Offline

#14 2011-08-29 09:42:05

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: Nowy

Ja mam go stąd :
http://www.ebairsoft.com/vietnam-tiger- … -1036.html
zapewne on także stamtąd ściągą. Przebitka jak huj


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

#15 2011-08-29 13:56:43

Offtime

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-13
Posty: 120
Punktów :   
WWW

Re: Nowy

Zamówiłem właśnie
http://rangershop.pl/product-pol-115263 … -oliv.html
Jakby kogoś ciekawiło to wywiedziałem się że obrazek jest z czapy bo to używki rzekomo w stanie dobrym i bardzo dobrym. Rozmiar uniwersalny, sprzedającemu nie wiadomo nic na temat braków.
Nie posiadają tez informacji o roku produkcji czy też numerze kontraktu. Nie mają tego na sklepie tylko sprowadzają.
Jak przyjdzie to dam znać co to tak na prawdę jest....

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://remont.legnica.pl weekend w spa Ciechocinek https://gottodd.com