LRRP

Airsoftgun


#31 2011-10-01 10:07:02

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: Nowy

A może to nie M1950 tylko M1949 ? http://www.vietnamgear.com/kit.aspx?kit=80
Podobne do zjazdówek, i całe czarne, więc może to te ?

A śpiwór bardzo ciepły, dla mnie aż za bardzo.

ps. Ty fanty zamawiasz tylko z allegro, czy szukasz i ściągasz z dalszych okolic?


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

#32 2011-10-05 12:17:08

Offtime

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-13
Posty: 120
Punktów :   
WWW

Re: Nowy

Rudy napisał:

A może to nie M1950 tylko M1949 ? http://www.vietnamgear.com/kit.aspx?kit=80
Podobne do zjazdówek, i całe czarne, więc może to te ?

A śpiwór bardzo ciepły, dla mnie aż za bardzo.

ps. Ty fanty zamawiasz tylko z allegro, czy szukasz i ściągasz z dalszych okolic?

Dokładnie takie, m1949
Niestety metka urwana.

Z fantami to różnie, allegro, fora, giełda staroci w Bytomiu, ebay, różne sklepy w stanach. W każdym z tych miejsc już coś kupiłem.
Nawet z ogłoszenia na jednym z portali zgłosił mi się człowiek i sprzedał mi kilka fajnych rzeczy.
Ostatnio tyle przybyło że nie wiem za co się zabrać pierwsze żeby na bloga wrzucić.

Tak czy inaczej mam już kompletny komplet M56, szelki, pas, 4 ładownice, 2 manierki, dupotorba i kompasówka. Do tego mundur spoko kopia tigra, panamy kontraktowe ale współczesne. Plecak ARVN. Oliwkowa chusta na głowę. Kamizelka, bandolier, torba na klejmury, demobag, rękawice, latarka, 5qt pęcherz i inne drobne dodatki w zależności od potrzeby. W końcu muszę pomyśleć o giwerze bo tylko mi tego brakuje do zabawy, od ręki jest m16a1 WE (kompatybilność z magami które już mam) ale chyba poczekam bo mają Xm'a WE wypuścić niedługo. 
Jakby nie patrzeć do reko jeszcze mało, ale do stylizacji więcej niż trzeba
M67 i reszty nylonowego szpeju to już nie liczę, ale drugiego wojaka bym wyposażył w podstawę i to dwa razy

Mania Kolekcjonowania RULEZZZ

Offline

#33 2011-10-05 12:34:08

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: Nowy

No rękawiczek zazdroszczę, powiedz jak to nie tajemnica ile za nie dałeś? Coś koło 150 zyla?
Zestaw spoko, postać już można budować.
A możesz podać linki do sklepów w stanach gdzie kupujesz? Może też bym coś znalazł dla siebie.


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

#34 2011-10-05 13:06:02

Offtime

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-13
Posty: 120
Punktów :   
WWW

Re: Nowy

Rudy napisał:

No rękawiczek zazdroszczę, powiedz jak to nie tajemnica ile za nie dałeś? Coś koło 150 zyla?
Zestaw spoko, postać już można budować.
A możesz podać linki do sklepów w stanach gdzie kupujesz? Może też bym coś znalazł dla siebie.

150zł dałem za: rękawiczki M1949, rękawiczki bez palców których jeszcze nie zidentyfikowałem , ładownicę m56, ładownicę M1961, stroboskop, naszywkę polską i nadupnik w woodlandzie.
Zakup od pewnego pana z wawki który odpowiedział na moje ogłoszenie. Fakt faktem musiałem się do warszawy pofatygowac osobiście ale i tak jechałem na imprezę do rembertowa więc lekko tylko zboczyłem z trasy, dodatkowy koszt paliwa to pewnie ze 20zł.

Sklepy w stanach to taka partyzantka, dwa razy kupowałem, za każdym razem googlowałem towar z dopiskiem store i wyskakiwały sklepy, sprawdzałem czy mają opcję paypala i jak z wysyłką i zamawiałem. Nawet nie pamiętam nazw sklepów, ale jeśli jeszcze mam w domu maile to sprawdzę. Ale w ten sposób to tylko rzeczy trudne u nas do zdobycia gdzie cena ma drugorzędne znaczenie, w jednym przypadku wysyłka wyszła mi 12 dolców dla towaru o wartości 5 dolarów, w drugim 33 wysyłki na 17dolców towaru. Jakbym miał to teraz sprzedać to wątpię aby się wróciło. A mowa o bukłaku z namu i kilku brytyjskich rzeczach pod grenadę.

Offline

#35 2011-10-05 14:53:20

Offtime

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-13
Posty: 120
Punktów :   
WWW

Re: Nowy

A tak przy okazji Panie administratorze:-) wymiana linków pomiędzy moim blogiem a waszą stronką dałaby radę?

Offline

#36 2011-10-05 16:29:54

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: Nowy

Niezły zestawik jak na 150 zyla. Jak jeszcze powiesz że strobo z okresu NAMu, to już w ogóle.
A rękawiczek też kiedyś szukałem, ale w Polsce chyba tylko raz widziałem, i to za duuuże pieniądze. Dlatego biegam w nomexach, choć do NAMu mało pasują, do lurps już w ogóle, to ja jednak lubię mieć ochronę na ręce.

A co do wymiany linków, to jeśli chodzi o mnie to masz zielone światło. Z tym że takimi sprawami zajmuje sięu nas  Mikunda, i jak znajdzie chwile to pewnie doda.


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

#37 2011-10-05 18:47:38

Mikunda

Wszechmocny

7548411
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 502
Punktów :   
WWW

Re: Nowy

Jak się dowódca zgodził to wszystko da radę

No i jest.

Ostatnio edytowany przez Mikunda (2011-10-05 18:57:22)


Fabricati diem PVNK!

Offline

#38 2011-10-05 20:57:19

Offtime

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-13
Posty: 120
Punktów :   
WWW

Re: Nowy

Nie, strobo wcześniejsze niestety :-) Aż tak dobrze nie było, ale i tak niezły deal.

Linka do Was wrzuciłem, improwizowany trochę. Grafikę ze stronki ukradłem ale dałem ją do siebie żeby wam transferu nie jadła.
Jakbyście mieli banerek jakiś czy wymagania jakieś to wymienię.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie vhs komornik warszawa ursus