#31 2010-04-22 12:29:10

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: nabór

W 66 struktura grup zmieniła się i tak w skład oddziału wchodzili: dowódca, z-ca dowódcy, starszy radiooperator, młody (drugi) radiooperator, starszy zwiadowca i młodszy (drugi) zwiadowca. Taki podział strukturalny zapewniał sprawne funkcjonowanie grupy nawet w przypadku gdy podczas wykonywania misji ponosiła ona straty w ludziach.

Jak dla mnie brakuje do pełnego składu jeszcze jednego/dwóch JPM (aby w razie czego wymianiać się, a pełen skład osobowy pozostał)

W jednostkach stale brakowało ludzi i większość kompanii LRRP nigdy nie zbliżyła się do pełnego stanu liczbowego. Normalne stało się wiec wysyłanie patroli 5 osobowych, choć czasem zdarzało się, że wyruszało tylko 4 żołnierzy. Nigdy jednak nie było tak żeby prawdziwy patrol dalekiego rozpoznania przeprowadzony został przy użyciu mniej niż 4 ludzi.

Tak więc możesz zaznaczyć że potrzebujemy kandydata na taką funkcję a nie inną. Poza tym napisz albo wklej to że nie jesteśmy czysto ekipą AS, ale bardziej surwiwalową.  Czyli to co tam jest na stronce

No i nie musisz wklejać regulaminu, kto będzie chciał to sobie doczyta.
Tyle ode mnie


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

#32 2010-04-29 11:53:07

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: nabór

Mikuś, zgłosił się do Ciebie jakich chętny ??


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

#33 2010-04-29 12:17:08

Mikunda

Wszechmocny

7548411
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 502
Punktów :   
WWW

Re: nabór

Nie Jak się coś zgłosi to napiszę


Fabricati diem PVNK!

Offline

#34 2012-02-26 10:55:31

rekrut

Gość

Re: nabór

Witam panowie nie wiem czy tu na dobrym temacie pisze otóż chciałem się z rekrutować do was
doświadczenie w ASG mam nie wielkie, za to wojskowe spore
Mam na imię Przemek
lat29
i szukam grupy do którego mógłbym się dołączyć
pozdrawiam

#35 2012-02-26 11:57:01

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: nabór

Oczywiście że jest to odpowiedni dział.
Wymagania AS są drugorzędne, najważniejsze jest zainteresowanie konfliktem który próbujemy odtwarzać.
I tu nie ma ustępstw, albo Nam Era albo nic !!


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

#36 2012-02-26 19:07:18

 SeBa

LRRP

9948843
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 746
Punktów :   
WWW

Re: nabór

Rudy ma racje albo Nam albo nic! nasze wymagania opisuje regulamin zmieszczony na stronce --> http://szop.raiz.pl/index.php?option=co … 3&Itemid=8


Pierwszy dzień w dżungli. Prawie jak wakacje - bagno, komary, malaria, błoto,
Vietnamscy snajperzy na każdym drzewie... tak, zdecydowanie jak wakacje.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ambele.pl BoĂŽtes de vitesses Lexus rozwód kraków adwokat Ciechocinek hotele spa