LRRP

Airsoftgun


#1 2010-05-05 21:43:59

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

MilSim nad Quan Phu Khuong

Jako że mamy zajebisty teren, naszło mnie by zorganizować małego luźnego MilSima.
Teren świetny klimatycznie, więc LRRP & GI kontra VC. VC to wszyscy Ci którzy będą chcieli przyjść.
Zwykle jest tak że to VC lepiej zna teren, tym razem jednak będzie odwrotnie. To Kill Team będzie poszukiwał bazy VC.
I tak : VC startują pierwsi, mają np godzinę by założyć obóz, i przygotować stanowiska obronne. Po tym czasie rusza LRRP.
ich zadaniem jest znaleźć obóz, zdobyć materiały (fanty), kilku gooks posłać do głównego kwatermistrza w niebie, a resztę posłać do krainy bólu
Jako że ma byc to MilSim, luźny bo luźny, to jednak medycy w każdej ze stron, no i nie wiem czy limit ammo. Aby nie siać na prawo i lewo. Podniesie to klimat scenariusza.
No i najważniejsze : nie liczę na dużą frekwencję, wszyscy malkontenci dostaną radę by nie przychodzili, a z resztą co czuje bluesa myślę że da się zrobić to jak należy

Termin to gdzieś w czerwcu, najlepiej w środku.
Propozycje i uwagi co do scenariusza mile widziane. Np nie wiem jak oznaczyć ramy terenu by było wiadomo gdzie można się bawić

Edyta
Albo takie coś : Odział LRRP przechwycił agenta, który został rozpracowany przez jeszcze nie tak dawnych towarzyszy broni. Siły VC będą starały się, odnaleźć i zabić go ponieważ zna plany i daty ataku na placówki amerykańskie. LRRP próbują dostać się na lądowisko, by zdążyć na podjęcie, właśnie przez bagna Quan Phu Khuong. Przy okazji dowiedzą się jakie "skarby" są przechowywane w bunkrze głównym VC, więc jeśli starczy im czasu i nie będą poważnie ranni spróbują zaatakować bunkier, by przejąć materiały, lub przeprowadzą bezpieczne rozpoznanie.

CB trzeba by było się kopsnąć do UM po mapy


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

#2 2010-05-06 11:17:09

 SeBa

LRRP

9948843
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 746
Punktów :   
WWW

Re: MilSim nad Quan Phu Khuong

limit ammo jak najbardziej do urzędu nie trzeba będzie iść wydrukuje się mapy stąd --> http://maps.geoportal.gov.pl/webclient/ a co do scenariusza to nie lepiej byłoby przechwycić tego gościa niż chodzić już z nim? albo:

wyjść mu na spotkanie w umówionym miejscu, tylko że cudowny wywiad nie poinformował oddziału LRRP o tym, że w jego pobliżu (miejsca spotkania) rozbił się pluton VC. Lurpsy meldują tę anomalie  i dostają rozkaz "obejrzenia" tego obozu zaraz po spotkaniu z informatorem.

[b]EDYTA[\b]
na szybkiego zrobiłem mapkę http://s369.photobucket.com/albums/oo14 … Khuong.jpg

Ostatnio edytowany przez SeBa (2010-05-06 12:09:53)


Pierwszy dzień w dżungli. Prawie jak wakacje - bagno, komary, malaria, błoto,
Vietnamscy snajperzy na każdym drzewie... tak, zdecydowanie jak wakacje.

Offline

#3 2010-05-06 15:42:28

Mikunda

Wszechmocny

7548411
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 502
Punktów :   
WWW

Re: MilSim nad Quan Phu Khuong

Będą obowiązywać zasady MCS? Czy wymyślimy coś prostszego?

http://milsim.pl/viewtopic.php?f=26&t=307


Fabricati diem PVNK!

Offline

#4 2010-05-06 16:15:32

 SeBa

LRRP

9948843
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 746
Punktów :   
WWW

Re: MilSim nad Quan Phu Khuong

wcale nie są takie skomplikowane zastosujmy je


Pierwszy dzień w dżungli. Prawie jak wakacje - bagno, komary, malaria, błoto,
Vietnamscy snajperzy na każdym drzewie... tak, zdecydowanie jak wakacje.

Offline

#5 2010-05-06 21:32:54

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: MilSim nad Quan Phu Khuong

CB trafnie, podoba mi się twoja wersja.
Mikuś bardzo ciekawe, myślę że dało by radę, oczywiście najważniejsze punkty z tego. Zresztą chciałbym by byli na tym ludzie którzy choć trochę mają chęć bawić się w MilSim

Bardzo podoba mi się pomysł z opatrunkami. Nie jakieś debilne strzykawki, kawałki bandaża itp. Tylko porządny i prawdziwy opatrunek. Tym bardziej że można je kupić za grosze :
http://www.allegro.pl/item1029709165_op … 0_szt.html


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

#6 2010-05-14 19:13:03

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: MilSim nad Quan Phu Khuong

Taka drobna uwaga do magazynków. Raczej nie wszyscy mają reale, midy tylko zdarza się by był hi-cap, więc może amunicji tyle ile jest w jednym magu na całą rozgrywkę ( w przypadku AK będzie to 300 - 500 pestek), no i strzelanie tylko na semi.

Edyta
Dobra to robimy coś w tym temacie? Macie jakieś propozycje? Trzeba by było zrobić ściepę na opatrunki, bo troche trzeba by ich mieć.
W zamyśle mam przeprowadzenie małego scenariusza, zobaczymy jak to wyjdzie, a w przyszłości może zrobić cykliczne imprezy w klimacie NAMu w lubuskim Najlepiej by było gdyby pojawili się i GI, no i Deimos, chłopak zna się na MilSimach to by nam mógł pomóc
No i kiedy by wam pasowało??
13 czerwca?
No i kogo byście widzieli na tej imprezie? Myślę że na pierwszy raz może trochu świeżaków, co by zobaczyć jak to będzie. Zaproszenia imienne? Czy rzucić na ogólnym forum np Ozony?


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

#7 2010-05-15 20:27:46

 SeBa

LRRP

9948843
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 746
Punktów :   
WWW

Re: MilSim nad Quan Phu Khuong

na pewno 13.06 mi nie pasuje prędzej ostatni weekend czerwca (tak jak GMV), po za tym pomysł ze świeżakami może być nieco nie trafiony (mogą zepsuć klimat) - bo jak przestawić ludzi łupiących non stop z Hi-cup'ów na tępych strzelankach na coś odpowiadające realizmowi?? ;/ po za tym ściepa się przyda jak nie na potrzeby Milsim'a to dla nas , Deimos na pewno dużo pomoże   a GI "dorzucą" do klimatu

proponuje się spotkać się 23.05 (święto, więc wszyscy będziemy mieć wolne) w formie patrolu nad Quan Phu Khuong i na wyspie obgadać szczegóły, co wy na to??


Pierwszy dzień w dżungli. Prawie jak wakacje - bagno, komary, malaria, błoto,
Vietnamscy snajperzy na każdym drzewie... tak, zdecydowanie jak wakacje.

Offline

#8 2010-05-15 21:28:36

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: MilSim nad Quan Phu Khuong

23 pracuje, a tak z ciekawości co to za święto?
Z nowymi to ma byc tak : jeśli weźmiemy np AWR to wyjdzie lipa. Pierwszy raz byśmy się w coś takiego bawili, a więc będzie mnóstwo błędów i niedoróbek, jak to zwykle na początku.
I zaprosić po prostu ludzi, imiennie. Nie tych co łupią na hi-capach, tylko tych co mogą złapać o co chodzi. Nie chce by był to wyjebany pod względem ludzi MilSim, ale naprawdę porządnie zrobiony i masakrycznie klimatyczny scenariusz


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.berlin-hotel.pl BoĂŽtes de vitesses Lexus rozwód kraków adwokat Ciechocinek hotele spa