LRRP

Airsoftgun


#1 2010-01-17 13:52:21

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

BZ VI

Husarz napisał:

Witam!
Bezśnieżna Zima VI
27-02-2010 r. (sobota).


Miejscem bezśnieżnej będzie oczywiście Skwierzyna (lubuskie).
Scenariusz imprezy opierał się będzie na walce w samym terenie zurbanizowanym, a że po poprzedniej imprezie było wiele pozytywnych komentarzy, więc zdecydowaliśmy się na kontynuację klimatu z przebieranką za bojówkarzy islamskich. Więcej o scenariuszu za chwilkę.

Imprezę organizuje Liga Obrony Kraju koło ASG, więc wpisowe jest składką wspomagającą nasz LOK i wynosi 30 zł od osoby. Składka każdego uczestnika gwarantuje ciepły posiłek, ubezpieczenie, zabezpieczenie logistyczne, zabezpieczenie pirotechniczne imprezy, posługę duszpasterską.

Jak zauważyliście w zgłoszeniu należy określić się w której ze stron konfliktu chcecie uczestniczyć. Stronami konfliktu będą bojówkarze islamscy oraz wojska koalicji antyterrorystycznej. Zgłoszenie do bojówkarzy islamskich wiąże się z odpowiednim przebraniem jak to było rok temu, wojskowi przybywają naturalnie w mundurach.
Scenariusz opiera się na poszukiwaniach przez strony konfliktu osoby o bardzo ważnym znaczeniu. Osoba ta początkowo została porwana przez zwykłych bandytów dla okupu, jednak udaje jej się zbiec podczas wymiany. Samotnie ucieka przez nieznane sobie tereny, ginie też walizka z okupem. W między czasie zostają wszczęte poszukiwania za tą osobą przez wojska sprzymierzone jak i bojówkarzy islamskich. Każdy chce odnaleźć osobę oraz walizkę z okupem.
Bardziej rozbudowany scenariusz zamieścimy wkrótce

Resztę doczytajcie sobie na WMASG
Jest ktoś zainteresowany? Dla mnie to była by pierwsza BZ, zawsze tylko sesje, także ja jestem chętny
Kto jedzie ze mną?
Pawlosss & Dragun może któryś skusi się na kolejną BZ???


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

 

#2 2010-01-17 14:15:08

Dragun

LRRP

Zarejestrowany: 2008-02-20
Posty: 174
Punktów :   -1 
WWW

Re: BZ VI

No na kolejną to się pewnie skuszę :-) Ale jeszcze nie tą.

Offline

 

#3 2010-01-19 17:56:12

PAWLOSSS

Wszechmocny

Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 72
Punktów :   

Re: BZ VI

o pomyślę pomyślę, nie mówię nie ;p

Offline

 

#4 2010-01-19 20:56:44

 SeBa

LRRP

9948843
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 746
Punktów :   
WWW

Re: BZ VI

no ja jestem chętny i nawet załatwiłem sobie wolne na ten dzień więc jadę z Tobą Rudy


Pierwszy dzień w dżungli. Prawie jak wakacje - bagno, komary, malaria, błoto,
Vietnamscy snajperzy na każdym drzewie... tak, zdecydowanie jak wakacje.

Offline

 

#5 2010-01-25 14:03:46

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: BZ VI

Pieniądze poszły, zgłoszenie wysłane
Oczywiście islam


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

 

#6 2010-01-25 22:14:15

 SeBa

LRRP

9948843
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 746
Punktów :   
WWW

Re: BZ VI

całe szczęście nie będzie problemu z przebraniem zostało po Kożucholandii (co prawda nie było użyte ale jest)


Pierwszy dzień w dżungli. Prawie jak wakacje - bagno, komary, malaria, błoto,
Vietnamscy snajperzy na każdym drzewie... tak, zdecydowanie jak wakacje.

Offline

 

#7 2010-02-14 20:09:43

 Rudy

Wszechmocny

1457139
Skąd: Da Nang
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 1055
Punktów :   

Re: BZ VI

Znacie kogoś kto ma pożyczyć kałacha?


Najmądrzejszym człowiekiem w armii jest sierżant, uczy konstrukcji radia elektroników z cywila, gra na trąbce lepiej niż zawodowy trębacz, biega lepiej niż olimpijczyk, strzela lepiej niż snajper... bez sierżantów armia nie przetrwała by nawet roku

Offline

 

#8 2010-02-14 20:18:58

 SeBa

LRRP

9948843
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 746
Punktów :   
WWW

Re: BZ VI

niestety ja nie   sam bym chciał


Pierwszy dzień w dżungli. Prawie jak wakacje - bagno, komary, malaria, błoto,
Vietnamscy snajperzy na każdym drzewie... tak, zdecydowanie jak wakacje.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Is TS2 Space written by AI? weekend w spa Ciechocinek https://gottodd.com soda kaustyczna wrocław